1. Ana Sayfa
  2. Makaleler
  3. Nispi Aidatı Mahkeme Kaldırdı. Biz Getirdik. Ödemeler Bu Ay

Nispi Aidatı Mahkeme Kaldırdı. Biz Getirdik. Ödemeler Bu Ay

Nispi Aidatı Mahkeme Kaldırdı. Biz Getirdik. Ödemeler Bu Ay

GENE YİNE YENİDEN NİSPİ AİDAT….

Bugün sabah uyanıp telefonumu açınca, telefonumun mesaj sesi her zamankinden farklı bir şekilde çalmaya başladı.

Bir an irkildim, hayırdır birisi benimi andı diye. Yok yok sevinmeyin hemen kötü olarak değil iyi olarak anmıştır birileri beni kesinlikle.

Uyku sersemi gelen mesaja bakınca birden sevindirik oldum, Odamın her zamanki gibi bana, yanlış anlamayın fikirlerime yada varlığıma değil de finansal desteğime ihtiyacı olduğunu gördüm gelen mesajda.

Nasıl mutlu oldum bilemezsiniz, Odamız ve kıymetli yönetim kurulu 2019 yılı nispi aidatların ödenmesi için bana uyarı da bulunuyor diye.

Allah başımızdan eksik etmesin, eksikliklerini göstermesin. Yalnız kafama takılan bir şeyler var, kör şeytan dürtüyor işte ne yapayım. Yahu daha 1.5 ay evvel asil ve erişilmez Onursal Başkanım Nispi Aidatları kaldırdım diye biz kullarını sevindirmemiş miydi yolladığı telefon mesajında.

Hatta İSMMMO Genel Kurulunda; İstediniz yaptık, artık nispi aidat almayacağız demediler mi?

Eee ne oldu şimdi.

Neden 2019 yılı nispi aidatlarını tahakkuk ettirdiniz. Konu ile ilgili açıklama yaparsanız seviniriz sevgili arkadaşlar. Üstelik yargı kararlarına da neden uygulamadığınıza, nispi aidat yargı kararları ile kaldırılmasına rağmen neden üç yıldır almaya çalıştığınıza dair küçük bir açıklama eklerseniz bizleri mutlu da edersiniz.

Sevgi ve saygılarımla.
Dr. Erol ÇELEN

Yorum Yap