1. Ana Sayfa
  2. Muhasebe ve Diğer Haberler
  3. MALİ MUŞAVİR SEN İŞVERENLER AÇIKLAMASI SÜREKLİ MESLEKİ GELİŞTİRME EĞİTİMİ YÖNETMELİĞİ ve TÜRMOB ZİYARETİMİZ HAKKINDA ZORUNLU AÇIKLAMA

MALİ MUŞAVİR SEN İŞVERENLER AÇIKLAMASI SÜREKLİ MESLEKİ GELİŞTİRME EĞİTİMİ YÖNETMELİĞİ ve TÜRMOB ZİYARETİMİZ HAKKINDA ZORUNLU AÇIKLAMA

MALİ MUŞAVİR SEN İŞVERENLER AÇIKLAMASI SÜREKLİ MESLEKİ GELİŞTİRME EĞİTİMİ YÖNETMELİĞİ ve TÜRMOB ZİYARETİMİZ HAKKINDA ZORUNLU AÇIKLAMA

SÜREKLİ MESLEKİ GELİŞTİRME EĞİTİMİ YÖNETMELİĞİ ve TÜRMOB ZİYARETİMİZ HAKKINDA ZORUNLU AÇIKLAMA

Öncelikle seçim öncesi planladığımız, sonrasında ise camiaya yakışanı yapmak üzere TÜRMOB başkanı ile temas sağladığımız SÜREKLİ MESLEKİ GELİŞTİRME EĞİTİMİ YÖNETMELİĞİ ile ilgili olarak randevu talep etmiş idik.

Meslektaşlarımıza yeni bir umut aşılayan, herkesle paylaştığımız, çok olumlu tepkiler alan ve karşılıklı istişareyle yol alacağımıza inandığımız ziyaretimize öncelikle olumlu cevap verilip sayı istenmiş idi.

Ancak bugün öğlen saatlerine kadar beklememize ve tüm çabalarımıza rağmen bir takım malum çevrelerin devreye girmesiyle yemekli toplantı iptal edilmiştir.

Malum şahsın müdahalesiyle gerçekleşen bu durum bizim plan, hak arayışı ve eylemlerimizi aksatamayacaktır.

Çok olumlu tepkiler alan bu görüşmeye her zamanki kişisel tavrıyla müdahil olan kişi, 106.000 kişi üzerinde oynadığın bu kişisel hırs ve ego tatmininin eninde sonunda hesabını verecektir. Bu camia bu davranışları hak etmemektedir.

Biz ayın 12 sinde meslektaşlarımızla, mesleğimize düzenlenen bu ranta ve çıkara dayalı operasyonu görüşmek üzere kendi mekanımız olan TÜRMOB İncek’te olacağız.

Herkes kendine yakışanı yapar.
Meslek kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Mali Müşavir İşveren Sen.

Yorum Yap